הכנות לאינהלציה | תמיסת סודיום כלוריד

הכנות סטריליות לאינהלציה: צורות מינון שונות של אינהלציה נועדו לספק תרופות לריאות. ישנם יתרונות רבים בשימוש באינהלציה ובמוצרי שאיפה אחרים שכן לריאות שטח פנים גדול ואספקת דם עשירה לאפיתל. יחד עם זאת, היות שקיימת שונות רבה בספיגת תרופות, מתן תרופות דרך הריאות אינה מהווה אלטרנטיבה אמיתית לזריקות בה החומר נספג ישירות בדם . תרופות שניתנות ישירות לריאה נועדו לטפל מקומית בבעיות ריאה או בסימפטומים של אלרגיות. 

טיפול באינהלציה ישנן צורות מינון שונות בטיפול באינהלציה התלויות במספר גורמים לרבות הרכב התרופה, האופן בו הן ניתנות (משאף, תרחיף, תמיסה וכולי), הרכב החלקיקים, רמת חומציות, מסיסות, חומרים משמרים ועוד. ישנן מתודות ושיטות שונות להכנות אלו. בבית מרקחת "מעיין חיים", ההכנות נרקחות במעבדה מיוחדת, "חדר נקי" ועוברות בקרת איכות קפדנית בטרם הן מסופקות לפציינט.

צורות של אינהלציה הן בדרך כלל תמיסות, אבקות ותרחיפים. הכנות אלו ניתנות באמצעות תרסיס או משאף. בין אם זה ניתן בצורה של משאף ובין בצורה של תרחיף, הצלחת הטיפול באינהלציה תלויה בדפוסי הנשימה של החולה ובעומק הנשימה בעת נטילת המשאף. מכשירי האינהלציה מייצרים טיפות נוזל או חלקיקי אבקה בזמן הפעלתם.

הכנות רוקחיות לטיפול באינהלציה:

תמיסת סודיום כלוריד 3%, 5%, 7%
תמיסות סודיום כלוריד סטריליות ניתנות לאינהלציה לפי מרשם רופא. ומיועדות לטיפול בבעיות רפואיות שונות כגון אסתמה. (למידע נוסף אודות טיפול באסתמה באמצעות סודיום כלוריד). חשוב לציין כי לא בכל בית מרקחת קיימים התנאים והציוד המתאים להכנות הסטריליות. הסטריליות חיונית לטיפול באינהלציה.  המרכז להכנות רוקחיות, "מעיין חיים" מתמחה בהכנות סטריליות.

להזמנת הכנות סטריליות לאינהלציה על פי מרשם רופא, צרו קשר:
03-9601993
אספקה לכל רחבי הארץ תוך 24 שעות